Tel.: 8 700 40030 (24x7 visą parą) El. paštas: info@databank.lt

Buhalterinė apskaita debesyje

Buhalterijos (apskaitos) perkėlimas į debesis - šiuolaikiškas, inovatyvus, saugus, taupantis įmonės pinigus, sprendimas. Kokias problemas sprendžia buhalterija debesyje?

Nebereikės investuoti į kietąją įrangą

Jums nereikės išleisti papildomų pinigų duomenų saugyklai ir tarnybinei stočiai. 300 Eur - tiek pinigų sutaupysite nemokant už elektrą tarnybinės stoties išlaikymui. Nebereikės sukti galvos kaip apsaugoti duomenis nuo jų sugedimo ar dingimo.

Apsaugoti duomenys

Jūsų įmonės duomenys apsaugoti nuo incidentų tokių kaip gaisras, vogimas, ar kietojo disko sugedimas. Mes garantuojame, kad įvykus incidentui Jūs turėsite galimybę gauti iki 30 parų senumo, bet kurios dienos buhalterijos identišką atsarginę kopiją.

Darbas su buhalterija iš nutolusių darbo vietų

Nuo šiol neribotas kiekis darbuotojų galės vienu metu naudotis tais pačiais duomenimis. Pagal įmonės saugumo politiką, Jūs galėsite nuspręsti ar leisti įmonės atsakingiems žmonėms dirbti su duomenimis esant namie, o ekstra atveju - leisti prisijungi prie duomenų darbuotojui atostogaujant.

Licencijų nuoma

Jums nereikės išleisti iš karto didelės pinigų sumos licencijoms - mokėsite už licencijas tiek, kiek naudositės paslauga. Augant darbuotojų kiekiui papildomos licencijos gali būti suteikiamos iš karto poreikiui atsiradus.

Kompetencija

Su partneriais mes užtikriname Microsoft Dynamics NAV, AX ir kitos programinės įrangos diegimą, palaikymą ir vystymą.

 

Gaukite pasiūlymą