Tel.: 8 700 40030 (24x7 visą parą) El. paštas: info@databank.lt

Virtuali kompiuterizuota darbo vieta

VDI - tai kompiuterizuota, virtuali darbo vieta (angl. Virtual Desktop Infrastructure). Ši VDI paslauga suteikia galimybę visiškai atsisakyti investavimo į įmonės personalo darbo vietą: kompiuterį, operacinės sistemos licencijas, „Microsoft“ programinę įrangą.

Pasirinkus VDI paslaugą įmonė vienai darbo vietai per metus gali sutaupyti 40-50 proc. įprastų išlaidų. Augant ar mažėjant darbuotojų skaičiui, naujos VDI darbo vietos gali būti tiek sukuriamos, plečiamos, išjungiamos iš karto poreikiui atsiradus. Mokama tik už naudojamą VDI darbo vietą.

Pagal susitarimą, galimos įvairios planų variacijos. Yra galimybė blokuoti nurodytas interneto svetaines, įdiegti antivirus programinę įrangą.

Virtuali darbo vieta DEMO

Planas VDI-1 VDI-2 VDI-3 VDI-4

Kaina

Kaina per vartotoją be PVM

22 Eur

per mėn.

29 Eur

per mėn.

38 Eur 

per mėn.

43 Eur

per mėn.

CPU dedikuotas visai paslaugai 1 CORE 2 CORE 3 CORE 4 CORE
RAM per vartotoją 0.5 GB 0.75 GB 1 GB 1.25 GB
Disko talpa vartotojo duomenims 5 GB 10 GB 15 GB 20 GB
Programų paketas Skype, Firefox, Acrobat Reader, 7-Zip, VLC Pagal susitarimą Pagal susitarimą
Office paketas Open Office Open Office MS Office 2013 MS Office 2013
Rezervinės kopijos + + + +
Antivirus + + + +
El. paštas - - Imap Exchange 2013
Plonasis klientas - - - -
  Užsakyti Užsakyti Užsakyti Užsakyti

 

 

Kokia nauda įmonei iš virtualios kompiuterizuotos darbo vietos?

Nereikia samdyti IT specialistų

It specialistasVisą infrastruktūrą, serverius, virtualizuotą darbo vietą, galimus gedimus tvarko ir administruoja „databank“ IT infrastruktūros specialistai. 

Nereikia pirkti programinės įrangos

Programinė įrangaPrograminė įranga - „Windows“ operacinė sistema, „MS Office“ paketas, suteikiamas kaip paslauga, mokate tik  naudojimosi periodą.

Saugūs duomenys

Saugūs duomenysAr tai būtų buhalterinė darbo vieta, ar kita, Jūsų duomenys saugūs ir duomenų kopija daroma tris kartus skirtinguose įrenginiuose, o rezervinė kopija - nutolusiame duomenų centre.

Tik už naudojamus resursus

Tik už naudojamus resursusĮprastu atveju sumažėjus Jūsų įmonėje darbuotojų skaičiui, Jūs prarandate investuotus pinigus į sukurtas buvusias darbo vietas. Su VDI - Jūs nedelsiant galite atsisakyti buvusios darbo vietos ir mokėti tik už tas, kurios naudojamos.

Mažos elektros sąnaudos

Naudojant VDI sprendimą, Jūs galite sutaupyti per 50 proc. elektros sąnaudų. Per metus viena darbo vieta sutaupo ~600-800 Lt.

Darbas iš bet kurios pasaulio vietos

Šiuo laiku darbo vietos patrauklumas yra mobilume. Naudojant VDI, prie darbo vietos galima prisijungti iš namų, kavinės, konferencijos, naudojat bet kurį techninį įrenginį prijungtą prie interneto.